Hirdetés

Aktív témák

  • Lacitomi3

    csendes tag

    Sziasztok! Nem tudom, hogy jó helyre írom e a problémámat, és még ehhez igazán hasonlót sem találtam. A számítógépemet portalanítás céljából szétszedtem , kiporoltam, majd mikor összeraktam a következő probléma áll fent. A tápkábel bedugásakor elindul az alaplap azonnal,és csak a tápkábel kihúzásával lehet leállítani, közben semilyen hibajelző hangot nem ad, kép nincs nem bootol,...pörögnek a ventik világítanak a ledek még a vinyókat is bekapcsolja. Már mindenhogy próbáltam beindítani,de minden esetben ugyan ez a probléma. 6teljessen jó elemet próbáltam bele(tuti, hogy jók, műszerrel mértem)
    3 tápegységgel próbálkoztam amik szintén tökéletesen működnek. Ha a 12voltos 4pin es csatit nem dugom rá a lapra akkor is ugyan ez a hiba áll fent. Próbáltam bioszt törölni is, de az sem segített. Az alaplapot nagyítóval teljesen átnéztem, nem találtam rajta semmi furcsát, minden kondi, minden forrasztás, alkatrész teljesen ép. És a szétszedés is teljesen szabályos volt, (van tapasztalatom ezen a téren.) De ilyennel még nem találkoztam, illetve egyszer ahol ugyan ez a probléma volt, annyi különbséggel hogy ott a tápon lévő kapcsoló gombbal való ki és rögtön bekapcsolásnál elindult a gép, de ott egy elemcsere hárította a problémát..Ha valakinek van valami ötlete szívesen venném, az alaplap típusa egy Asus K8n4 E SE
    Előre is köszi

Aktív témák