Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Agressor1

    tag

    válasz kapcs-ford #17 üzenetére

    Nekem nincsen egy darab nyelvvizsgam sem, csak egy informatikus diplomam (egyetemi).

    Megis, mar nemetorszagban, belgiumban es svajcban is dolgoztam, sehol nem kertek nyelvvizsga papirt es nem is fogok soha sem csinalni, mert minek? Beszelek angolul es nemetul es egyik munkaltato sem ker semmilyen nyelvvizsgat.

    Szerintem a nyelvvizsga is baromsag. Raadasul en mindket nyelvet konyvekbol es televiziobol tanultam meg, ugyanis penzem nem volt tanfolyasra. Csak a vegen, mielott felveteliztem, akkor mentem el 1-2 honapra nyelvtanarhoz gyakorolni a beszedet is.

    Szerintem ha valamihez ert az ember, azt el tudja jol adni, ha meg nem, akkor kell ecdl vizsga, kozepfokuk meg ilyesmi.. :) Na, akinek van ket kozepfokuja, meg ecdl vizsgaja, attol en egy kicsit felnek, ugyanis ketelu a dolog :)

    En peldaul jobban szeretem azokat, akik nem azzal jonnek, hogy mekkora diplomaja van, hanem azzal, hogy ''Csokolom, a kovetkezok a munkaim, www.. com, www.. hu.. portalok, javafelulet , anyamkinja''
    vagy ha mar mas nem, akkor volt munkaltatoktol (Multik ha lehet) referencia, aztan jonapot :)

    Amugy egy egyetemi diploma eseten, ha egy normalis szinten vegezte el az ember, nagy dolgok nem fognak jonni az eletbe es ezt a munkaltatok is tudjak.

    Das Leben ist eine auf dem Geschlechtsweg übertragene tödliche Krankheit!

  • Agressor1

    tag

    válasz kapcs-ford #22 üzenetére

    ja, ne haragudj :) nem neked szantam, hanem a topicnyitonak :)

    Das Leben ist eine auf dem Geschlechtsweg übertragene tödliche Krankheit!

Aktív témák