Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz Micsurin #18656 üzenetére

    A Robotika erősen véleményes, az Orvosi pedig eléggé szűkterület. Előbbinek több jövőt látok itthon, főleg hogy az önvezetés is beletartozik mint tématerület. Az orvosira is van sok cég itthon, de nem tudom mennyire kihalási sorrendben megy a bekerülés, de tulajdonképpen minden rajtad múlik. Magam is robotos voltam az OE-n még 1900... nagyon régen. :DDD Ehhez képest olvass vissza mivel foglalkozom, több mint 10 éve szoftvertesztelés a fővonal, webteszt, projekt management, évek óta nem foglalkoztam már gyártásautomatizálással, megvannak erre a profi embereim, akik fejből(!) megmondják hogy az adott feladatot mivel lehet könnyen és olcsón megoldani, pontosan ezt szeretem bennük, hogy egyengetem a karrierútjukat ők pedig kérdés és kérés nélkül állnak rendelkezésemre ha valamiben nem vagyok 100%-ig biztos. Szóval a későbbi mentorodon sok múlik, hogy kinek dolgozol majd, mit és mennyiért. Nincsen kőbe vésve hogy egyik diplomával nem csinálhatod a másik melót, van például egy rakás közlek mérnököm, akik úgy használnak Catia-t, Solid Edge-t, RobCAD-et vagy Inventort, mintha egész életükben ezt tanulták volna. Van egy hiradós mérnököm a KVK-ról, aki jelenleg typescriptben ír selenium teszteket és nem győzöm a képzéseket szervezni neki, mert együtt járunk TMMi képzésekre pl.
    Ne csüggedj, bármelyiket is választod az csupán alapot ad későbbre, hogy mit építesz rá csak rajtad múlik. :R

    [ Szerkesztve ]

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák