Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz kelly416 #12826 üzenetére

    Nézd, megértem a gondodat, de én a helyedben nem adnám.
    Kicsit letöröm a jókedvedet, hátha észhez térsz:

    Mx5 - ennyire jó barátod a lakatos vagy szeretsz heggeszteni? A koraiakat megette már az idő vasfoga, amelyiket nem azt a boyracerek feltekerték az összes oszlopra/fára ami szembe jött, a késeiek meg "hordósodnak" (nyilván a belülről kifelé rohadás megmaradt), egy darabig megoldás a pluszos gyűrű meg a túlméretes dugó, de egyszer elfogy az a fránya hengerfal...

    Twingo/Clio RS - franciázás? lesz, csapágyas lesz a szopóroller, garantálom, szerelni egy borzalom, az alkatrész hozzá olyan mint a Szent Grál és még drága is, jah és amikor megy sem egy orgazmus (mert nincsen tömege és a jó magyar utakon pattog mint kecske exkrementuma a deszkán, nem tudja a powert a flaszterre tenni, röviden: minek van 250+ lóerő ha nem tudod használni), de cserébe annyit iszik mint egy ZIL

    Focus/Fiesta RS - Ecoboost motor, mondjak még mást? Egy időzített bomba, szó szerint, sorban jöttek vele a gondok amire van utángyártott és gyári "megoldás", de igazából mindegyik csak elodázza a problémát és ez alól az 5 hengeres volvo motoros sem kivétel, mert azt is sikerült "elfordozni"... jah és még ezek is szeretnek rohadni, de belülről kifelé, csak hogy észre ne vedd

    Remélem letörtem annyira a jókedvedet hogy ne add el. :P Minden amit írtam igaz, nézz utána nyugodtan, javaslom a franciákból a V6-ost, azokat csak szerelni szívás, de jó kis gépek.

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák