Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szikravadász

    csendes tag

    válasz Zirowe #26515 üzenetére

    Szia!

    Ugyanez volt az enyémmel, bár az A800s. És nem is most kezdte, hanem még szeptemberben. Nekem van hátsó kamerám is. Amint kihúztam, jó lett, ezért arra gyanakodtam, de szivargyújtóról ment rendesen. Első alkalommal egy éjszaka állásában látszólag megjavult. Másodszor azt hittem, kontakthiba, ezért átnéztem minden bekötést, valamitől jó lett. Három héttel ezelőtt már semmi sem használt. Szivargyújtóról, bármi tápról ment, csak a hardwire-ről nem. Kicseréltem, azóta megint tökéletes.

  • Szikravadász

    csendes tag

    válasz berenyi5 #27396 üzenetére

    Szia!

    Én 2 módon próbálnám meg:

    1.) lecsavarozni a kapaszkodókat, akkor könnyebb elhúzni a tetőkárpitot. Alulról feltoln i a kábelt, a B oszlopnál átfűzni. Az A oszlop takaróját annyira kipattintani, hogy a saroknál a tetőkárpit alatt középre lehessen vezetni (esetleg a napellenzőt is leszedni hozzá), a C oszlopét meg elég felül elhúzni, de lehet, hogy át is lehet fűzni mögötte.
    2.) ha a hátsó utastér világítás is a tetőkárpitban van, akkor elöl tetőkonzol le, hátul lámpa ki, és szakaszonként áthúzni.
    Mindkét esetben nagy segítség egy merev, erős drót, amivel át lehet fűzni.

    Hosszú T5-ben a 2. verziót alkalmaztam, nehezítésként van benne néhány keresztmerevítő is. Fűzőcske, de okosan, így még maradt egy méternyi kábel, amit a kárpit alatt összetekertem. Bárhogy másként rövid lett volna :D

    Szerk: Az első képet hogy lehet törölni a posztból? Ha én nem tudom, tisztelettel kérek egy moderátort, tegye meg. Köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák