Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alu

    senior tag

    válasz troll81 #74901 üzenetére

    Kíváncsi leszek, mert egy 77Ah -s akku van elől. Apropó erősítő tápáramot érdemes lakatfogóval mérni? Kíváncsi lennék jelenleg mennyi az annyi, amikor kicsit feljebb tekerem nyomogatom a hangerőt.

    Kábel hosszra 2x 5m -t saccolok. Csomagtartóból előre. Bár ez még függ attól is, hogy a hangszóró kábeleket vihetem-e két oldalt vagy csak az egyiken. Szóval lehet 2x 6m lesz belőle. Inkább legyen több, nehogy rövid legyen.

    Ilyen tápelosztót néztem. Van esetleg tapasztalatotok vele? Ebbe később az agm akkut is be tudnám kötni, igaz csak 20mm2 -vel, külön biztosítékkal.

    & Ear001

    Nincs nagy tapasztalatom autóhifi vezetékeknél, őszintén szólva autohifi cityn szemezgetek az ottani kínálattal. Konkrétan Gladen GA vagy Kácsa KCE-LSW típusok, amik eddig (árban is) szimpatikusnak tűnnek. Esetleg van tapasztalatotok az említett típusokkal?

    & pjen

    Érdekes kérdés ez a hangszóró kábel téma. A saját tapasztalataim alapján én is azt a véleményt osztom, hogy a kábel igen is hatással van a hangra. Főleg egy komolyabb rendszerben.

    λŁƯ™

Új hozzászólás Aktív témák