Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozsi252

    veterán

    válasz Formaster #21211 üzenetére

    Szóval akkor mehet ugyanúgy a fényezésre is, meg az üvegre is, mint a lökhárítóra pl? Nálam elsősorban, a tető, első lökhárító, illetve szélvédő szokott a legrosszabb lenni, mert néha nincs lehetőség beállni mélygarázsba, vagy plázába, és a tető ezeket a dolgokat megsínyli sajnos, elég nehézkes néha leszedni onnan.

    Ha befújtad azokat a részeket amik gázosak, utána simán a magasnyomású mosó lehozza a bogármaradványokat, vagy kefézni azért azokat is kell, csak éppen könnyebb lejön? Én amúgy ilyen mikroszálas szivacsot használok, nagyon meg vagyok vele elégedve. Gondolom azért a habos mosás előtt mindenképp érdemes eltávolítani a rovarokkal együtt a rovaroldó maradványait hogy a szivacs ne igya be azt a rovaroldót ami nem szárad meg esetleg?

    Múltkor voltunk kajálni és a hely mellett volt egy kút, mellette meg egy mosó. Aztán látom hogy a gép mosás előtt egy 5literes tartályból befújták a kocsi elejét meg szélvédőt, gondolom abba is ilyen rovaroldós cucc lehet, hogy könnyebb leszedje a mosó az ilyesfajta szennyeződéseket.

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max

  • d4d

    tag

    válasz Formaster #21211 üzenetére

    Nekem kifejezetten tetszik a pár napja vásárolt Sonax beltérsampon szórófeje. Jó egy kicsit kevesebb löttyöt pumpálhatna ki magából, de egyáltalán nem csöpög, folyik, összességében minőségi benyomást kelt és kényelmes a használata. Most ezt kombinálom az Autoglym műanyagápolójával. Ha valakit érdekel, a törökbálinti homasitában a következő gyártási időkkel találkoztam, a fenti Sonax beltérsampon 2015 júliusi volt (2020 júliusi szavatossággal), a Wolf neutrális felnitisztító pedig 2016.05.24-es gyártású (+2 év szavatosság). A Sonax itthoni hivatalos forgalmazójától rendelt már valaki, valami tapasztalat, szállítási idő, csomagolás stb?

    elemlampa.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák