Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozsi252

    veterán

    válasz Attix70 #33594 üzenetére

    Handrás tesztjét megnéztem, forróságba klímával városon belül + kívül 100-130-as tempóval 450km-t tudott simán. Ez nekem elég hiteles teszt, főleg Handrástól. Az új Leaf is nagyon szép lett szerintem, de mindent összevetve kicsit dolgozniuk kell a gyártóknak hogy egy 100D vagy Model 3 hatótávját el tudják érni.

    (#33597) BMW001

    Ettől függetlenül km-re levetítve jóval kevesebb káros anyag kerül a levegőbe, ha a benzines illetve elektromos autókat összehasonlítjuk.
    Na igen, attól függetlenül hogy Elon Musk hatalmas koponya és rengeteg cége van, anyagilag a Tesla hatalmas veszteségekkel működik. Viszont az USA-ba amit elért a Superchargerekkel hogy olyan sok van az elég baszó dolog! Nagy kár hogy Magyarország ettől fényévnyire van. :(( Az hogy 2 helyen van, hangyafasznyi..

    (#33598) Formaster

    Ennek ellenére biztos van jó néhány ember aki eladja a teszem azt x éves S7-es Audiját, mert szeretne egy új A8-as Audit, aztán meglepetésként éri hogy hónapokat kell rá várni. Csak hát azért Tesla-nál durva hogy ez 1-1.5 év.

    iPhone 13 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák