Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    válasz focvis #17421 üzenetére

    Kicist kevesbe bosszant a dolog, hogy latom, ez nem egy egyedi, "csak magamnak köszönhetem" tipusu problema.

    Ezek szerint ez kb elkerülhetetlen? Ha mindent elkövetek, hogy lehetöleg tul közel sose kerüljek az elöttem haladohoz, inkabb villantok, azzal jol gondolom, hogy minimalizalhatom a köfelverödest, vagy igazabol majdnem mindegy, mert föleg ha sok az utfelbontas a palyakon igy is ugyis szetverik ezek a pici kövek a motorhazat? :(

    Lehet amugy hülyen javitottam akkor...en csak belekentem a lyukba a javitot, arra gondolva, hogy poliroztatas ugyis tervben volt, akkor az a felesleges kidudorodo reteget ugyis szintbehozza kb a lakkozassal. Gondolom ez a javito festek puhabb anyag es a polir leszedi a felesleget. Rosszul gondolom?

    Viszont ezek szerint fenyezes a megoldas. En is err gondoltam, hogy fenykep, fenyezötöl a szamla es azzal ezt azert el lehet hinni szerintem, hogy nem törve volt, csak esztetika :F

    Viszont a bajom, hogy ez nem megoldas....1-2 evente fenyeztessem at a kocsi elejet :F ez a köfelverödes folia, meg horror draga :Y egy 20 millas autora biztos ratetetnem, de egy 1-2 milliosra azert ez tulzas :U

Új hozzászólás Aktív témák