Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz dgyuri0123 #202 üzenetére

    Én is büszke voltam, mikor DC2050-öm volt! Lancerboy még most is azt hallgatná, ha hagynánk, hárman rángattuk ki a kezei közül, úgy ragaszkodott hozzá! Kétszer ugrott a kútba utána!

    Na de komolyan.
    Továbbra se látok semmit abban kommentedben, aminek a megértése bármekkora megértési teljesítményt kívánna az olvasótól. Miért ragaszkodsz hozzá, hogy nem értjük a szövegedet? Szimpla mellérendelő mondatok, bárki csuklóból megérti őket, aki tud olvasni. Nincs mit nem érteni benne. Azt valóban nem látom, hogy a kommented mennyiben vonatkozott az enyémre, de a szövegedet értettem, a megértése nem okozott semmi nehézséget, tízszer nehezebb szövegekkel is elbánok fél szemmel is. :)

    Én az általad "megválaszolt" kommentemben megállapítottam, hogy mitől olyan a zene, amilyennek azt a zeneszerző szándékolta. A zene akkor is attól zene, amitől zene, ha sokaknak ordenáré hangú hifi rendszerei vannak. Nem függ össze. Az autó akkor is attól autó, amitől autó, ha némelyeknek defektes kerekű az autója. Nem függ össze.

Új hozzászólás Aktív témák