Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ł-IceRocK-Ł

    addikt

    válasz Varoz #10689 üzenetére

    Szóval a csajossal először a 10/11 es szilveszteri bulin találkoztam, akkor csak pár szót váltottunk, (ugye akkor még a hisztis picsával voltam...) de már akkor megállapítottam hogy aranyos kis leányzó. Aztán haverom szülinapján májusba összefutottunk egy pub-ban, beszélgettünk stb megismertük egymást nagyjából, aztán elkértem az msn címét, aztán megbeszéltünk pár randit, aztán 3 hét randi után úgydöntöttünk hogy megpróbáljuk, és azóta együttvagyunk. e hónap 30. án leszünk 9. hónapja. A debreceni egyetemre jár néderlandisztika szakra (két nyelvvizsgája van, plusz angolból emeltezett), szóval nem egy buta liba :D Pedig szőke a drágám, kb 165 centi 50 kiló. És nagyon csinos :U
    Bár értelmes képet nem lehet róla készíteni, de élőbe 1000x szebb mint bármelyk képen :D
    Aranyos kedves kis csaj, bár vannak furcsaságai, de ezek semmiképpsem durvák, vagy elviselhetetlen dolgok, nekem is vannak hülyésegiem amit meg ő visel el(majdnem hogy szó nélkül)
    amióta vele vagyok nagyot forudlt velem a világ, néha magamra se ismerek. :D

    még valamit akarsz tudni? :D

    "lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

Új hozzászólás Aktív témák