Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mert_csokis

    senior tag

    Köszi srácok az infókat...Lacpac neked külön fejbicc,végre valaki aki konkrét példát tudott hozni táp ügyben.
    Dominator a te kérdésedre válaszolva,konkrétan én is 7600gt-ről váltottam a napokban. Gyakorlatilag alapesetben is legalább 2x gyorsabb tesztekben is a száraz teljesítményt nézve,valamikor pedig még nagyobb mértékben kijön. A jövőre vonatkozóan pedig ebben az árkategóriában,dx9-ben verhetetlen...az UE 3.0-át is jobban szereti az erős shaderhasználat miatt (lásd még Bioshock),mint például a 7900gt-k és társai. Azért az a 36 pixel shader egység még mindig odaver :)
    Szal akit a dx10-es láz nem kapott még el,vagy nem akar/tud többet karira költeni,annak szerintem jó választás még mindig az x1950pro.
    Szerintem megéri beruházni...a nemrég kiadott gf 8600/hd 2600 szériák sem tudják tartani a lépést vele,a legtöbb esetben dx9-ben csúnyán elveri őket. Az meg,hogy ezek már dx10-esek,az csak parasztvakítás. Mire oda jutunk,hogy valós dx10-es cumókat ontanak majd,ezek már sehol sem lesznek

    Air Jordan 1 Low G (DD9315-101) 42-es méretben eladó

Új hozzászólás Aktív témák