Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Speed®

    HARDVERAPRÓD

    válasz DroneZ^ #20077 üzenetére

    Rendezetlen :F Hiszen egy csoportban vannak. A hosszúkás VITEC feliratú, felette a két PulseIC, meg jobbra mellettük sorban az 5db VRMlapka (igazából a VITEC chip és az 5 kis prücli a 4 fázisú VRM részleg, ha jól tudom).
    De úgy is rájöhetsz, hogy mi igényel hűtést ha megnézed a borda alját, látható.

    KMT
    Elhanyagolható az órajelcsökkentés hatása ilyen tranyószám\fesz mellett. A 3850 is alig eszik kevesebbet ha csak visszahúzom. A feszvisszavétel viszont ~felezi a fogyasztást. 4850nél valahol 30-35W körül kéne lennie a 2D értéknek.

    slett27
    A kártya már most is tudja, hiszen rajta van az ehhez szükséges alkatrész. Csak megfelelő vezérlés hiányában jelenleg emmit nem látunk ebből. Mondjuk nem értem mi olyan ördöngős abban, hogy 4 powerstate értéket (boot\2D\Low3D\Full3D) és a hozzájuk tartozó sávos ventiszabályzást belepaszírozzák a BIOSba, illetve driverszinten is tegyék működőképessé..ez ilyen tipikus Ati balfaszság időtlen idők óta. Megcsinálják az űber vasakat és elqrják az egészet a sz@r driverekkel :o De azért szeretjük őket :)

    "Először 50-re akartam" áááállat :D
    BIOSmacera nem olyan gáz, egész jó dolgokra lehet már rávenni :K [link]

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák