Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • varsam

    őstag

    válasz pacman_123 #47123 üzenetére

    Igen, úgy összességében reális is lehet az ár, ezért is nézem most úgy, hogy külön-külön hogy jönne ki, pláne helyi emberrel nem pesti céggel. Ha még a fa részét én oldanám meg még jobb lenne, van pár asztalos ismerős a közelemben, illetve én is most kezdtem el tanulni a szakmát amúgy 3 hónapja :) Szóval lehet meg tudnám csinálni az oktatómmal mondjuk a tanműhelyben, jó gyakorlat lenne. Csak előtte gondoltam rákérdezek itt is.

    Gipszbeton szimpatikus nekünk is amúgy, végső esetben lehet az lesz, de elsőnek ilyet szeretnénk.

    Van egy összeg amit rászánunk, de az nem 1,2m/db lesz, az sok most. Azért van különbség mondjuk 700e és 1,2m között is, pláne 3 lépcsőnél.

    De mondom, bármi ötlet, észrevétel, tipp, tanács, kritikát szívesen veszek!

    Amúgy szép lett az a lépcső és korrekt áron van szerintem. Mekkora belépő / fellépő mérete amúgy?

    [ Szerkesztve ]

  • kapu2006

    tag

    válasz pacman_123 #47123 üzenetére

    15 éve Göd-ön volt egy lépcső gyártó, német tulajdonú cég. A főnök rokon.
    Nekem kellett volna egy 11 fokos L alakú lépcső, korlát nélkül. Akkor kikalkulált kb. 360 ezer Ft.-ot. Nem tudta olcsóbban adni, ez már rokoni ár volt. Úgy hogy én szerelem fel a helyére. Amúgy nagyon precíz, első osztályú minőség.
    Végül is nem lett megvéve. Helyben két ember megcsinálta a fémvázat és másik kettő a táblásított bükk burkolást. (4cm vastag lépcső, 1,8cm vastag rugdosó, lakkozva) Így kijött 200-ból.
    DE!

    Fémvázra többé soha! 10 év után elkezdett nyiszorogni. Most azon gondolkodom, hogy újra rakom. Elég jól összeszáradt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák