Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiskokó

    veterán

    válasz kapu2006 #44018 üzenetére

    Helló

    Nálam pont rossz helyen vagy ezekkel a hasonlatokkal, hogy autóra ki hagy mennyi pénzt, és hol... kereskedelemben dolgozok én is... és igen is felháborít, hogy még mi a boltban 15-20% árréssel dolgozunk, más meg röhögve teszi rá a 100% hasznot az eladó árúra.
    Lásd az én példám... a 11.000 ft-os olasz padlólapom amit vettem, szerinted a kereskedő akitől vettem mennyiért kapta meg a gyárból ?
    Fele ennyiért...
    Ez a piaci ára, gyártani se lehet csak úgy..., ugyan ez a helyzet az asztallal, csak itt van lehetőség gyártatni.

    Szerinted én ezzel nem vagyok tisztában ? Most csináltatok konyhabútort 6millió forintért...
    Tudom mennyibe kerül egy rendes géppark, de azért azt meg te ne felejtsd el hogy azt a gépparkot megveszed és nem az egyetlen asztalom gyártod le vele, hanem évekig kiszolgál.

    Úgy látom asztalos vagy. Na akkor mondj egy "igenis megkért" árat erre az asztalra, te mennyiért csinálnád...
    (nem nem foglak megkérni semmilyen esetben se hogy csináld meg, csak érdekel mit mondasz rá ha már így felvázoltad ezt a helyzetet)
    Ha ez az asztal 600 ezerért lenne eladó egy szavam nem lenne... vagy ha egy asztalos ennyiért csinálná meg azzal sincs semmi baj, persze ennyit nem szánok rá akkor sem. DE az az ár akkor is reális lenne és még úgyis lenne rajta haszon bőven... és még mindig nem 1.3 millió... szóval még mindig nem értem miért én vagyok a hülye!??!!?? :U
    Természetesen azt gond nélkül megértem hogy ha 200ezer ftból nem oldható meg. De így az építkezés vége felé járva illetve ép ésszel a földön maradva egy ebédlő asztalért 300ezer ftál többen nem szívesen adnék ki.

    yocooo : semmi extra nincs benne, csak a desing és az anyaghasználat.

    Köszönöm

    [ Szerkesztve ]

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

  • szaszlaci

    addikt

    válasz kapu2006 #44018 üzenetére

    – 2-300 ezer ftból szeretnék kihozni hasonlót.
    – Talán egy garázs asztalos kihozza ennyiért lamináltból.

    Holnaptól asztalos leszek! :Y

    A közel 1.4 milliós árazásról meg valami ilyesmi jut eszembe.

    ■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Új hozzászólás Aktív témák