Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz ferkoboy #6991 üzenetére

    Már sokat kaptam ebben a fórumban azért, mert pontatlan vagyok - ami persze igaz is.
    Ezúttal had ismételjem mostmár másodszor meg, amit írtam:

    "Mondom 15-30 K-tól a csillagos égig. "

    Ez nem azt jelenti, hogy 15, senem azt, h 30. És pontosítsuk ezt is: Nem volt akkor még gyakorlatilag semmi konkrét méret, adat, csak annyi, h vmi fiókos szekrényke több fiókkal. Nem volt még szó időtállóságról, s arról sem, h tömör legyen-e, v laminált. Nyilván, h közben kikerekedett, legyen az tömör, vannak már jól számolható méretek, de még mindig kevés a konkrétum. Pl min csússzon a fiók? Egy lécen, legolcsóbb sínen, v legdrágább ütéscsillapított vasalaton? Mi legyen a felületkezelés?
    Az már egyértelmű, h 30 fölé kerültünk, de nem tiszta még pl, h mennyi alá?

    És túl is léptem volna mindenki pontatlanságán, ha az mentes az indulattól, érzelmektől. (Elfér a topicban az indulat és érzelem is, csak meglátásom szerint ebben a formájában nem mutat jól, semmi haszna, azaz meddő, kára viszont van. Tud bántó lenni.)
    Nehogy magadra vedd ezt Ferkófiú, nem Neked szólt, csak épp a te hsz-odban léptem be néhány gondolat erejéig, mert most méltatlannak érzem a vádat, h az árammal kicsaptam a biztosítékot. Ezúttal nem én voltam pontatlan, miért rajtam csattan hát?

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák