Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Grizzlu

    tag

    válasz Szalmakutya #43418 üzenetére

    Én fél éve vettem egy Bosch GTS 10 XC-t. Sok videó, leírás segített benne, no meg ez a fórum is, ugyanis sokan írtak róla nagyon jókat.

    Akciósan megkaptam 230-ért, ingyen szállítással, három év teljes körű garival. Egy vasat sem bántam meg.

    Pro:
    - Erős - egy éles, jó lappal nyekkenés nélkül vitt vastag akácot, gyertyánt
    - Jól kigondolt, sokoldalúan használható darab. Érezni, hogy a tervezők gondolkodtak a megalkotásakor, magától értetődő megoldások vannak rajta
    - Masszív, szép kidolgozású
    - Jó a porelszívása
    - Könnyen kezelhető és szállítható, mindennek megvan a maga helye (lapok, tolófa, steller, miegymás)
    - Masszív, pontos steller - ezt néhányan szidják, nekem semmi bajom vele
    - Gyárilag takkra pontosan vágja a 90 és 45 fokokat, semmi utólagos tuning nem kell hozzá
    - Minőségi lappal, szakszerűen használva szinte tökéletesen vág
    - Halk, fékezett motor
    - Alapvetően pontos
    - Pofonegyszerű és gyors lapcsere

    Kontra:
    - A szögvezető sajnos kissé lötyög mindkét nútban - alumíniumfóliával megoldottam
    - A kis tolóasztalnak van egy hangyányi oldalirányú játéka, de ez is könnyedén megoldható - ezen dolgokra jó megoldásokat kínál LetsBuildSomething YT csatornáján
    - A tolóasztal kapacitása csak 35 centi
    - Az aluöntvény asztal bevonata kissé kopik
    - Az asztal betétlapja nincs mindenhol teljesen síkban, továbbá hajlamos benyelni vékonyabb darabokat.
    - A porelszívócsonk szűkítő adaptere állandóan beragad

    Barkácsolóknak tökéletes. De egy kezdő asztalos is simán ellavíroz vele. Egy komplett konyhabútort, közepes méretű bútorokat úgy gondolom, meg lehet vele oldani. Ha egyszer lesz egy komolyabb méretek vágásra alkalmas kisebb formatizálóm, akkor sem fogom eladni, mert tökéletes kis mindenes hordozható fűrész. Ha úgy lenne, még egyszer megvenném. Csak ajánlani tudom!

    [ Szerkesztve ]

    MSI MAG Z590 Tomahawk WIFI, i5-11400F, Intel ARC380, 2x8 GB DDR4 Kingston HyperX Fury 3000 Mhz, BeQuiet PurePower 12M 650W

Új hozzászólás Aktív témák