Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PindurAnna

    Közösségépítő

    válasz Winner_hun #32980 üzenetére

    Nagyjából most már kész. A szárítógép volt húzós anyagilag, de meg van :) Most már egyedül az asztallal kellene kezdeni valamit. Itt nem látszik, de egy vastag füstüveg asztal. Így nem tudunk vágni belőle. De alatta az a félköríves láb borzasztó..nem praktikus. Hogy be tudjuk tenni alá a székeket, meg kell dönteni és beilleszteni a szék lábát a megfelelő félkörívbe. Mindenki csak fogja a széktámlát és húzná ki az asztal alól, ilyenkor mindig leütik a festéket az asztal lábról, meg karcolódik a széklába :(

    (#32981) macilaci78 Azokat a matricákat egyszerű módon szerkesztettem meg. De kicsit körülményesen. Mivel nem vagyok egy képszerkesztőfan. Egyszerűen a bambuszt kivágtam és az adott fűszer képét. World-be betettem, a háttérbe helyeztem és ráírtam a szöveget. Aztán képernyőfotón kifotóztam, matrica méretre és képként betettem a cimkékbe. Ha kell valami és így megfelel neked nagyon szívesen megcsinálom.
    A hűtőmágnesekből ami gipszből van, azt én csináltam mind :)

    Igen a párom is PH-s, ngabor2 :K

    Mivel már többen kérdezték üzenetbe, a 3D-s képeket kitchendraw programmal készítettem, ami pár órára ingyenes :R

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

Új hozzászólás Aktív témák