Hirdetés

  • Érkezik a Crucial LPCAMM2 memóriamodulja

    ph Az új szabványra épülő opció 32 és 64 GB-os verziója árat is kapott már.

  • Elvörösödik az Xperia 1 VI

    ma Újabb kiszivárgott képek, pontosított specifikációk a japán csúcstelefon kapcsán.

  • TopSpin 2K25 teszt

    gp Djokovic nélkül ugyan, de bő évtizedes kihagyást követően visszatért a TopSpin-széria – itt van minden Grand Slam, de vajon a játéknak mekkora esélye van a világelsői címre?

Új hozzászólás Aktív témák

  • martong

    tag

    Sziasztok, új vagyok a témában. Nagy fába vágtam a fejszémet.
    Új családi házunk összes bútorát én akarom megcsinálni, már amit a bútorlapból ki lehet hozni.
    Ehhez lennének kérdéseim:

    Jópár hsz-t elolvastam, de nem mindet :) Bocsi ha már volt a téma.

    A legtöbb szekrény korpusza fehér alap laminált bútorlapból (18) készül majd.
    Lényeges árkülönbséget látok az egyes szállítók árai között. Van ekkora minőségi különbség? Budapesti viszonylatban gondolkodom. Hasonlóan lényeges árkülönbségek annak szabásra, élzárásra. Van valami kritérium, hogy hol NE csináltassam?
    Példa: Eddig a legolcsóbb: Baumax 1800 Ft/m2 és ingyen leszabják.

    Láttam egy nagyon klassz konyhai megoldást, de semmi érdemleges anyagot nem találok hozzá.
    Egy függőleges "fiók" a felső szekrény mögött, ami lefelé csúszik a munkalapig. Mivel 40 cm mély felső szekrényt tervezek, bőven elférne egy ilyen. Sejtem, hogy a vasalása nem egyszerű ügy.
    Valaki látott már ilyet működően:
    Egy videó itt, a végén mutatják rövid ideig: http://www.youtube.com/watch?v=vSGmeTQOZz4

    Köszi

    Okos embernek a nagyapja ültet diófát.

Új hozzászólás Aktív témák