Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szaszlaci

    addikt

    válasz mdk01 #12840 üzenetére

    és Speciali:

    "vizes fatapasszal menj rá"
    Benzines Mestertapasz van, megmondom őszintén, utálom, eddig csak a baj volt vele.
    Aztán finom szemcséjű fali glettelő + enyv, de kis résekhez ez sem az igazi.
    Valamint Neoflex, 1-2x használtam. Ez jó lenne, vagy vegyek egy akármilyen vizes fatapaszt?

    Aztán a felület, hogy is mondjam.. per pillanat nagyobb a káosz, mint az elején, hogy mit kellene csinálnom.

    A festést még talán meg is tudnám valósítani, de attól félek, hogy kevés lesz az érdeklődés felkeltéséhez egy egyszerű fehér felület.

    A dekupázs jobban tetszik, viszont valami "hifisebb" kell mintázat szerint, hifis-szalvétát meg nem nagyon láttam :) . (Konkrétan fautánzatút.)
    Marad tehát a papírtapéta, amit majd meg kell próbálnom, hogy lehet felrakni úgy, hogy a végén még simára is lehessen csiszolni a felületet.
    Kérdezgettem ez ügyben, és nagyon nem beszéltek le a műanyag öntapadós tapétáról sem. Ezt csak egy kis darabon próbáltam, és egyelőre nem látszott nagyon problémásak. De nem vinném be annak a ragasztóját a rendszerbe, ha nem muszáj.

    Sokat problémázok? :)

    ■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Új hozzászólás Aktív témák