Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz shaft72 #10693 üzenetére

    Megnéztem Neked ma a pontos típust, jól azonosítottad be KW900E. Azt gondolná az ember fia, hogy ez 900W-ot jelent, de nem. 1.200W-os a gép. Ha a KW900EKX-et látod, az kofferban van, és tartozik hozzá egy alap marókészlet is. A kések jók, de én nem szeretem őket, mert picike csapággyal vannak szerelve, így nálam rövid életűek lennének. Kisebb munkákhoz kiválóak. Tudni kell, hogy a pici csapágyat könnyű belevájni a lucfenyőbe, tehát nem szabad nyomni, - a nagyot is felesleges - elég csak érinteni vele a fát, kimarja az akkor is.
    Épp az asztalomon van egy friss Felder katalógus. Abban kínálnak csak most csak önnek 87,16 Euro helyett 78 Euroért 50 db-os marókészletet fájintos alu kofferban. Ez nettó ár. Azonban ha van uniós regisztrációd (ingyenes - persze ez vállalkozói privilégium), akkor nincs is áfa. Ez nem Felder termék, de elvileg minőségi készlet. Nem hallottam még soha senkitől, hogy a Felder bóvlit forgalmazott volna. Aligha lesz szükséged olyan profilra, amit egy ekkora bazinagy készlet nem tartalmaz. Ha visszaszámolod, akkor áfásan is cca 500 forintba van egy maró.

    [ Szerkesztve ]

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák