Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ecaddict

    senior tag

    válasz Alex91 #495 üzenetére

    OK, akkor számoljunk csak egy kicsit. 2.5 MByte/s-es letöltési sebesség mellett kb. 210 GB-ot tud letölteni a router naponta.
    Nem tudom mekkora most a legnagyobb Mybook de ezzel a sebességgel 1 hét alatt megtölti az 1 TB-ost, és ha van 2 TB-os akkor azt meg kb. két hét alatt.

    Máshonnan nézve meg 1 DVD-t kb. egy óra alatt letölt. Ha csak lassabban lehet letölteni még előnyösebb a routert használni erre (különösen előnyös, ha csak néhány kB/s-el lehet letölteni, de ezt egy korábbi hsz-ban már részleteztem).

    Merthogy minden máshoz is kellene egy router (bár lehet valamivel olcsóbb is megtenné) az extra cuccok ára ill. fogyasztása nem biztos, hogy megéri a plusz költséget. Legalábbis extrém eseteket leszámítva nem.

    Szóval szerintem bármilyen értelmes felhasználásra elég ez a sebesség.

    DaeMonS
    Szerintem nyugodtan vedd meg ezt a routert. Már most is van használható firmware hozzá a gyárin kívül és max 1-2 hónapon belül jópár alternatíva lesz.
    Bár nem olcsó, jelenleg az egyik leggyorsabb proci van benne a SOHO kategóriában és szintén ebben a kategóriában nem ismerek routert (akár több pénzért sem) amiben több vagy akárcsak annyi RAM lenne benne mint ebben. SW meg lesz rá.

    ### RT-N16, WL-500 Oleg optware script ami majdnem mindent feltesz ### ===========> http://wl500g.info/showthread.php?t=23684 <===========

Új hozzászólás Aktív témák