Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zso73

    veterán

    válasz zso73 #1 üzenetére

    Az első tapasztalatoka lappal: P7H55D-M Pro

    P7H55D-m Pro

    A lap beszerelése és kiegészítők a minimumot érik csak el. Az ára viszonylag jó. Én 23 e Ft-ért vettem. A PCI helyek száma kevés, és a VGA mellet van közvetlen, így annak a hűtését nagy mértékben rontja. Első összeszerelés után a lap indul elsőre. Nekem Kigston 1600 MHz-es blue szériás ramok vannak benne, és egy I5 760 proci.

    Villám telepítés után az alaplapi CD-ről feltett szoftverekkel jól működik a rendszer. A Ventillátor szabályzás, proci tuning szoftveresen megoldható, és kézi finomhangolásra is van lehetőség. Ez előny, mert túlhúzás esetén a bios beállításai szerint jól fog újraindulni a gép, és lehet elölről kezdeni a tuningot. Ezt szerettem mindig is.
    Asus HD 5770-es VGA van az alaplapban. Amit a gyári Driverrel hajtva bevesz a sorba az EPU 6 energiatakarékosságot kezelő szoftver. Így minden Asus által megálmodott fícsör remekül használható. Készenléti üzemmódból is feléled AHCI ide, vagy oda.
    A processzort 1248MHz-től 3450MHz-re pillanatok alatt akadás mentesen feltekeri a szoftver.
    A ramokat is utánnaállítja fagyás, és probléma nélkül.

    Végre az az érzésem, hogy van egy jó rendszerm, amit hátradölve tudok élvezni!!
    Gratula Asus :C

    [ Szerkesztve ]

    "A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

Új hozzászólás Aktív témák