Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Ferdzsoo

    addikt

    Sziasztok!
    Notebookot készülök venni, és eléggé Asus-Fan (ventillátor :DDD )vagyok. Emiatt gondoltam erre a márkára, mondjuk nagyon nem vagyok otthon laptop ügyileg, mit érdemes mit nem/még soha nem is láttam Asus laptopot élőben, csak a honlapon nézelődtem, és engem nagyon meggyőztek a képek / megjelenésük eléggé minőséget sugall. Kérdem én hogy a minőség tényleg megvan az elég kemény árért vagy esetleg van olyan márka ami jobban teljesít/megéri a pénzét.?

    Amire kellene: főként üzleti életben használnám (elegancia fontos lenne), azonban nem lenne baj ha pl egy DVD-t megtudnék nézni rajta, emiatt valami nagyobb kijelzőre gondoltam, (és ha egy UT2k3-is elfutkosna rajta azt se bánnám. :U ) de alapjaiban véve: szövegszerk./net/film.
    Erre a 3 dologra kellene.
    Súly, méret, hozzávalók stb nem számít.
    és egy max 300k-ra gondoltam.
    Nagyon megköszönném ha valaki ajánlana nekem valamilyen típust, és indoklással is vagy tapasztalattal megmondmaná xy miért jó miért nem. A szerintem ez jó (mert jól néz ki )stb. tanácsokkal annyira nem sokra mennék. :)
    Segítséget előre is köszönöm... :R


    [Szerkesztve]

    "It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

  • Ferdzsoo

    addikt

    válasz RudiG #4719 üzenetére

    Nagyon köszi a kimerítő választ, írtam privit

    "It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

  • Ferdzsoo

    addikt

    Hát most keményen leültem, nem gondoltam volna, hogy az ASUS-nak mint olyannak nincs magyarországon normális supportja/szervízhálózata.
    Lehet hogy inkább dell notit fogok venni... :(((

    "It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

Aktív témák