Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • RudiG

    tag

    válasz Ferdzsoo #4710 üzenetére

    Hali!

    Nézd meg ezt:

    http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=59329

    A leírt kritériumoknak tökéletesen megfelel a gép. Kb 1 éve vettem, akkor itthon 350k volt egy valamivel butább verzió(gyengébb vinyó,bluetooth nélkül,stb). Én németországból rendeltem(ha valami oknál fogva újat akarsz venni, vagy az enyém nem tetszik, szerintem nézz körül külföldön is, mert itthon botrányosan drágán adják őket), mivel így valamivel jobban jöttem ki és nem bántam meg. 2év nemzetközi garanciát adtak rá, amiből még van 1, bár eddig semmi jelét nem mutatta annak, hogy valaha is szükség lesz rá.

    Az tény, hogy nem 1 IBM vagy HP (talán ezek a legelterjettebbek az üzleti életben a gyászos fekete ruhájukkal), de egyáltalán ''nem néztek ki'' a teremből mikor fölcsaptam az asztalra és legalább nem küldözget hibaüzeneteket az excel, hogy nincs elég memória a művelet elvégzéséhez(mint ezt az amúgy általam kis mérete miatt kedvelt IBM T43-as szokta).
    A kinézethez még annyit, hogy talán nem véletlenül ítélték neki oda a legjobb dizájn díjat, ez mondjuk szubjektív, de nekem nagyon tetszik, és szerintem kellően elegáns.
    A kijelzője szélesvásznú 15,4-es, ami tökéletes kompromisszum a hordozhatóság és használhatóság között. Elég sok filmet néztem rajta és mind teljesen élvezhető volt.
    Az UK2003-hoz meg mindenképp érdemes olyan notit venni, amiben ütősebb videokari van(márha nem képregényt akarsz nézni) és ATI X700 ezek közé tartozik. Asszem annó játszottam is vele kicsit haverokkal. Jó volt:), bár én inkább CS, CS:S párti vagyok, nameg az NFS...


    Szvsz, elég éles a határvonal a ''szövegszerk, net, film'' és az ''elfutkos rajta az UK2003'' laptopok között. Ha csak az első pár dolog a fontos, akkor keresnék 1 nagy kijelzős alapnotit(bár bevallom nemsok 17'' notis embert láttam még az üzleti életben), szinte bármelyik megfelel az elvárásodnak, az ASUS modelljeiben, asszem még TV tuner is van, de mindenképpen külföldről venném(pl. notebooksbilliger.de vagy mediafrost.de )
    Viszont, ha fontos az UK2003, vagy bármilyen játék, akkor nagyon odafigyelnék a videokarira, és x700 alá nem adnám. Volt szerencsém vm nVidiához, de elég gyengus volt. Gyorsan le is cseréltem.

    üdv, én <~ˇ^ˇ~> ASUS-A6VA rullz >>*1.73 centrino . X700 . 2x512 DDR2 . 80GB 5400rpm .

Aktív témák