Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SutiAdi

    tag

    válasz jahsd #11291 üzenetére

    Sokat segített volna, ha megírod milyen oprendszert használsz, így sajnos csak sötétben tapogatózás lesz. Én most feltételezem, hogy 2010-ben mondjuk Win7-et. A vezérlőpultban kell hogy találj ilyet, hogy Hangok, ezen belül fent van olyan fül, hogy Felvétel. Ha az ott lévő mikrofonra kettőt rákattolsz, akkor feljön egy ablak, hogy Mikrofon tulajdonságai.
    Ami valahogy így néz ki:

    Attól most tekints el, hogy nálam ez angol. A piros keretben lévő helyen nálad elvileg pipa van, ami szerint a mikrofont folyamatosan visszajátsza a hangszórón keresztül a gép. Ezt a funkciót egyébként arra találták ki, ha mondjuk mp3 lejátszót akarsz hallgatni a gépeden, akkor egyszerűen a lejátszó fülhallgató kimenetét belekötöd a gép mikrofon bemenetébe, és már hallgathatod is. Elképzelhető, hogy nálad ez bekapcsolva van valamiért. Vedd ki a pipát, és jó lesz. Persze elméletileg....lehet hogy egész más a hiba okozója, de egy próbát megér megnézni. Ha meg nem win7-et használsz, hanem xp-t, akkor azt nem tudom megnézni, mert már nem azt használok. Remélem tudtam segíteni, ha mégsem, akkor további jó hibakeresést :)

Új hozzászólás Aktív témák