Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • colker

    tag

    Találkozott már valaki az alábbi problémával? :
    Beállítgatom a tuninghoz a dolgokat rányomok a save & reset gombra és leáll a számítógép(alapból újraindulni kellene nem?).Utána benyomom a bekapcs gombot majd elindul felvillan a cpu led majd utána leáll.
    Régebben ezt csak az elem kivétel oldotta meg,most az is segít ha a tápot lekapcsolom míg az alaplapi led kialszik majd vissza és utána elindul.Ezután kiírja hogy valami gond volt biosba belépve pedig visszaveszi az alap 3800Mhz-re a procit de a többi beállítás megmarad.Ezután újraindítva a legelején(a mentés előtt) beállított értékre állítja majd rendesen megy a gép.

    Múltkor sikerült nehezen beállítani 4400Mhz-re és egy ideig használtam is(stabil volt tehát azzal nincs gond), aztán csak a szorzót akartam állítani de már ettől is az elején leírt dolgot csinálja.
    Egyszerűen nem értem mi lehet mert nem hőfok és feszültség gond van,egyszerűen csak megmakacsolja magát a bios.
    Legújabb bios van fent.

    Én még el vagyok így de eladni még sem adhatom el úgy hogy sorry szarakodni kell vele:/
    Így finoman állítani nem is lehet mert pöcintek egy kicsit a feszre és már is csinálja amit fentebb írtam.

Új hozzászólás Aktív témák