Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hooper

    őstag

    Sziasztok!
    Szemezgetek már 1 ideje az ASUS karikkal, még anno (mikor ez a topik nemvolt) tettem fel kérdést, vártam tapasztalatokat vele kapcsolatban a C-s topikban, de ott mindenki csak az x-fi -re gerjedt :D

    Kérdéseim a következők lennének:
    A D1 és a DX között a csatin kívül van vmi difi? Én nem nagyon találtam..
    Melyiket érdemesebb venni? Én D1re gondoltam, amiatt mert az kicsit újabb, hátha vmi apróságot javítottak...

    Igazából sok más dolog nincsen, tesztekben rommá dicsérik, még annyi, h eddig Live! 7.1 24bit karim volt, és genius 5000es 5.1 el, az alap beállításban ha pl mp3at vagy más sztereó jelet küld a hangfalnak, akkor csak a 2 front szól, az úgy elég kaki, vagy esetleg van 2.1, de az EAX consolban van ez a CMSS 3D ami szétküldi a jelet minenhova, így elég malacul szól a kicsike... hasonló sztereó feljavítás elérhető a DX/D1 szoftverében?

    Mennyire jól kezeli a kimenő sztereó jelet ha 5.1es hangfalra megy ki?

    Sub buz1 vagyok, remélem rendesen megtudja szólaltatni majd a woofert(persze azt sejtem h a többi hang sokkal szebben fog szólni), szeretem ha szép mélyen dübörög a zene, vagy remeg az ágy egy jó filmnézés közben, remélem erről nem kell lemondanom a hangkari váltásnál :DDD

    Köszi a tanácsokat! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák