Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WildSeven

    tag

    válasz Draken #2550 üzenetére

    Nekem is benne volt a pakliban, de a jobb teljesitmény és a jobb hűtés mellett tettem le a voksomat. Nagyon jó gép az m6600 csak desktop replacementnek sok játékra nem feltétlenül a legideálisabb, üzleti gép. A VX pl mióta megvan az ég világon semmi gond nem volt vele, tökéletes gép, abszolut minden igényemet kielégiti amit egy notebookkal szemben támaszthatok, ami elmondhatatlanul sz@r, az az ASUS hozzáállása a garanciális ügyekhez (legfőképp azokhoz ahol tényleg gond van, nem csak a felhasználó törölt valamilyen rendszerfájlt véletlenül). Vettem nyáron egy Sencor márkájú ventillátort 23e forintért (ne menjünk bele hogy miért vettem ennyiért álló ventillátort ..) nyár végén eltört a műanyag cső amin állt, bevittem SZERVIZBE, mondták bevizsgálják (a ventillátor tökéletesen működött, csak épp a talpa tört el, amire minden további nélkül moshatták volna kezeiket, mivel elég súlyos darab, minden további nélkül rámondhatják hogy én törtem el) másnap hivnak telefonon, kérem fáradjon be az új termékéért. Nem javitották, nem szedtek ki más roncsból alkatrészt, hanem egy vadonat új bontatlan ventire (pontosan ugyanolyanra persze) cserélték. Ha egy kis nevenincs(ezúton is elnézést a cégtől) cég szervize ezt meg tudja csinálni egy szerencsétlen VENTILLÁTORRAL, akkor egy multi istenkirály asus miért nem képes a milliárdjaival egy hangyafasznyit jobban odafigyelni a felhasználóira? Mert jelenleg ilyen csillagászati összegekért cserébe customer support néven egy szart kapunk, nem kakaót.

    [ Szerkesztve ]

    EVGA 3080 Ti FTW3 Ultra / R5 5600X / Arctic Liquid Freezer II 240 / Corsair Vengeance LPX 32GB DDR4 3600Mhz / Gigabyte B550M AORUS PRO-P / 870 EVO 2TB + 1 TB / MP510 1TB / ADATA SX8200 2TB / Alienware 34" 21:9 / Corsair K70 / Logitech G Pro Wireless / iPhone 12 Pro / Apple Watch Series 6 44mm

Új hozzászólás Aktív témák