Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kriszpontaz

    veterán

    válasz DJ. Ru$y #1987 üzenetére

    Meg fogom nézni. Tudod az volt a baj, hogy nem tudta a Tóth Attila nevezetű srác hogy mi van a notebookkal, még az RMA szám alapján sem és megkérdezte a mellette ülőt amit (letakart mikrofon mellett végig hallottam), ami valahogy így hangzott:

    "Figyelj már, valaki megint küldött a nevemben egy emailt egy VX-ről hogy mikor érkezik az alkatrész és már megint engem basztatnak. Telefonál egy faszi hogy mikor lesz már kész.
    Van itt valahol egy VX, és kérdezősködnek amiatt a szar miatt, nem tudsz róla valamit?
    ....."

    Azért OK, hogy tele van a töke a világgal, de mondjuk ha az ő cucca rohadna ott egy hónapja és senki nem tudna róla semmit, kíváncsi lennék hogy állna a szája.

    Aztán a mentegetőzés:
    " A gép amúgy is 7-én érkezett meg hozzánk (akkor nyitották a munkalapot, de már 4-én ott volt, GLS online-on megnéztem hogy 9:30-kor már átvették), és ők minden tőlük telhetőt megtettek a véleménye szerint és már 7-én megrendelték az alkatrészt. A Cseh raktárban csak korlátozott készlet van, és pont nem jutott nekem VGA, így meg kell várni a Koreai szállítmányt."

    Fasza egy ASUS szervíz. Gratulálok.

Új hozzászólás Aktív témák