Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wajk

    addikt

    válasz Boolash #987 üzenetére

    1. akkor lehet valami a Registry-ben állítódott el, de akkor jó ha megy :C
    2. Próbáld meg azt a file-t belinkelni oda, ami ez, ha XP-d van és magyar, ha nem magyar akkor meg keresd meg hogy ott neked mi van:
    J:\Documents and Settings\"felhasz.neved\Application Data\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch\Asztal megjelenítése.scf

    Ha kitallózni nem engedi az InstantKey (Az 1.08-as van fennt igaz? ha nem akkor frissíts), akkor registry-be kell átírnod majd. Erre visszatérünk ha máshogy nem megy.

    3. nagy szaki nem vagyok. De az tuti, hogy egy idő után meghalnak az akksik, de akkor is ha nem használod őket, elöregszenek. Meg azt kellene tudni, hogy ha fel van töltve az akksi és be van dugva a töltőre, hogy akkor cseszteti-e az akksit, vagy direktbe van-e "kötve" a gépre és kihagyja az akksit a játékból (ez utóbbit én elképzelhetőnek tartom.) vagy "átfolyik" az akksin, ami esetleg terhelheti.

    De az biztos, hogy én nem fogom kiszedni az akksit belőle, ha vezetéken lóg, mert lehet a sok ki-be rakás többet ártana mintha bennt maradna., meg ha nem merül az akksi minek raknám madzagra. :K

    iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

Új hozzászólás Aktív témák