Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pockONE

    csendes tag

    válasz mg01 #1204 üzenetére

    Nem éri meg Vistát telepíteni rá. Én azt használom az asztali gépen, szép-szép de annyi memóriát eszik csak maga a felülete hogy belassulna tőle az eee ...
    Viszonyításnak csak az asztali gépet tudom mondani de azon alapjáraton 30% körül van a memória használat. (4gb memória van benne) tehát csak alapjáraton több mint 1gb-ot 'fogyaszt'. Ezért lesz majd jó elvileg a Windows 7 mert az is ezt az aero felületet kapja de minimális rendszerigénnyel direkt netbookokra fejlesztve. Aki ügyes már talál belőle nagyon nemhivatalos példányokat mivel valamikor nyár környékén adják ki hivatalosan.
    Szóval az én szerény véleményem szerint, csak akkor tegyél rá vistát ha feltétlenül szükséges és 2gb memória van azért a vasadban..

    szerk: jah és ha ragaszkodsz hozzá akkor 32bites legyen szerintem, mert én 64biteset használok és van jónéhány dolog ami nem megy vele. Főleg drivereket nemcsináltak még sokat 64bit vista-hoz. 32bitre eddig amiket kerestem minden volt már szinte de 64-re hát.. ott már kemény hiányosságok vannak.
    Amúgy everest-el néztem pont hogy 64bit-es a gép. Vagy ez csak amiatt van ami miatt 2 magnak ismeri fel a procit? Ráadásul
    1.: 1.6Ghz
    2.: 1.6Ghz
    Azt olvastam hogy virtuálisan 2magosnak látja de azthittem hogy lebontja 2 kisebb treljesítményűre vagy nem is tudom mert ez ha így lenne akkor nagyon ütős proci lenne benne :D 2*1,6

    [ Szerkesztve ]

  • shteer

    titán

    válasz mg01 #1204 üzenetére

    kitaláltuk csak nem akartuk lelőni a poént :) ráadásul nem tudom h miért van, de elmondhatod ;)

    ..szerintem jónak tűnik

Új hozzászólás Aktív témák