Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacko66

    tag

    válasz ricsiv92 #4400 üzenetére

    Szintén konzolos vagyok, PS5-ön játszunk vagyis csak játszanánk egy kb 40 fős társasággal.
    Annyi hiba van a mostani frissítésben, hogy az borzalom. Már többször is kiderült, hogy a konzolos verzió csak egy elhanyagolt mostohagyerek a PC-shez képest (lásd pl. az M4 túlfogyasztási hibáját amit kb 6 hónapon keresztül nem javítottak ki).
    Több fórumtopikot követek ahol várunk valami infót a frissítés javításáról de 1 hete síri csend van, kommunikáció nulla.
    Az egyik ilyen topikban olvastam, hogy a láthatatlan autóknál az a megoldás, hogy senki ne használjon egyedi liveryt csak gyárit.
    A beállítások minden indításnál alaphelyzetben vannak, be kell tölteni a sajátot, ezt már nagyjából meg is szoktam.
    Hogy mikor lesznek javítva a hibák azt szerintem senki nem tudja de nov. 10.-re meghirdették a 2 DLC-t, addig azért illene megcsinálni !
    A másik dolog ami a csoportunkat érinti az az online játék. A Gportal-os szervereink gyakorlatilag 1 hete üresjáratban mennek, fizetünk a semmiért.
    A private lobby-t is teszteltük hátha ott lehetne együtt játszani de 270-300 ms ping mellett esélytelen.
    Most várunk, hogy történjen végre már valami !

    Diablo 3 Battletag: Misilaci#1165 | PSN ID: OBH_MihalyLaci |

Új hozzászólás Aktív témák