Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tusi_

    addikt

    12 versenyt futottam online, kb 8 versenyemet nyirtak ki, tobbek kozott ezert sem multizom mar. Meg idom se nagyon van ra, de az meg kissebb nehezsegekkel megoldhato lenne.

    Mivel a 24 helyrol jottem fel es kivetel nelkul ebben a kanyarban - asszem la caixa a neve - eloztem, ezert kizatnak tartom, hogy en neztem el a fektavot. Ez vmi elb..ott bena csavo volt :D Es az agresszio mar csak 80-onvan, de ugy latszik az IQ-t is kene tudni allaitani :D

    En nagyon szeretem a monitoromat, nem tudnek mar sima 16:9-t venni. Most is a gombhoz vettem a kabatot, mert 6800xt akartam, de ehhez a monitorhoz mar tulzas lenne.

    Ha nem vagy pixel manias, akkor a sima 2560x1080 is tok jo. En nem latom a pixeleket, csak ha keresem, viszont ha muxik a freesync, akkor beszaras jo kepe van. Nagyon szepek a szinei es imadom a szelesseget.

    Ha a 6800 nem valtja be a hozza fuzott remenyeimet - mukodik gond nelkul a freesync - akkor visszakuldom es marad a 2070s. Jo kis kartya az :)

    v2: kene rendeznunk egy prohardveres versenyt, ha ossze tudnank jonni annyian. :)

    eat, sleep, play, replay

Új hozzászólás Aktív témák