Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SityiSXT

    őstag

    válasz HollyBoni #7656 üzenetére

    Á, most jön a mártír-kártya kijátszása (én: hülye, te: okos)? Ez megint fantasztikus érv ebben a "vitában".
    Pro és kontra van egy rakat videó a Project Cars "szimességével" kapcsolatban, ergo nem tudom, ez mennyire érv.
    Az Assetto Corsával kapcsolatban meg ezek szerint nem igazán néztél szét. Már a Wikipedia is pedzegeti a dolgot (forrásanyagokkal), de a kedvedért kerestem buttó két perc alatt fórumtopikokat is: [link], [link], [link]. De amúgy még mindig a bizonyítási kényszert hárítod át, ergo érvelési hibát vétesz.
    Továbbra is az a baj, hogy csak ellenkezel, és nem vitatkozol. Az, hogy neked nem tetszik, egy dolog - de eddig alátámasztani semmivel nem tudtad, hogy akárcsak a legcsekélyebb mértékben is objektív lenne az amit írsz, noha nagyon töröd magad, hogy annak látsszon. Az nem érv, hogy "mert a Project Carst annyian szidják", "ugyanaz, mint a Shift" és a többi, mert eddig semmivel nem támasztottad ezeket alá - ergo nem tudsz érvelni. Tegyük először ezeket tisztába, aztán beszélgethetünk a vita tárgyáról - a saját topikjában, mert sok lesz itt az off.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák