Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gubo1216

    újonc

    Sziasztok!
    Egy ideje már nyúzom a game-t, de maradtak még (bőven!) kérdések bennem.
    Nagyon tetszik a körözési rendszer, de nekem szinte csak alacsonyabb, max. velem azonos szintű ellenfelek jönnek, így meg ugye nem lépek előre. Hogyan tudok magasabb szintű, de még legyőzhető ellenfeleket előcsalni? + Ölöm a polgárokat, támadom a kereskedő hajókat, de max. 3. szintre tudom feltornázni a körözést! Mivel tudnám tovább növelni?
    Az Arénába mikor tudok eljutni? A főküldetésben kell elérnem valameddig (ezzel eddig mimalisan foglalkoztam, de sokat hajózom, és lvl 17-es szinten vagyok), vagy ha elég, ha megkeresem Krétàn? Szinte mindig az előttem levő zsoldoson van az aréna jel, de nem elérhető (szürke a szöveg)...
    Más téma: ezek a gyűjthető drágakövek (orichalchum, vagy mi) csak Sargon boltjában levasarolható dolgok, vagy máshol is fel lehet használni őket?

    Bocs a sok kérdésért, remélem, tudtok segíteni! A 2019 évben nálam az Origins ment, imádtam, aztán nemrég kezdtem el az Odyssey-t, és kezdek ráérezni! Végig olvastam a fórumot, nagy segítség volt! De - mint látható - még maradtak bennem kérdőjelek... !😁

Új hozzászólás Aktív témák