Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piloss

    senior tag

    válasz _DiEGO_ #3275 üzenetére

    Teljesen új konfigot építek, szóval a régi egyben van, most is arról írok. :K

    (#3276) Ł-IceRocK-Ł : Na igen, a kedvezőbb fogyasztás meg a nagyobb teljesítmény miatt kacsintgatok a Bull. felé, viszont ahogy te is írtad az újdonságnak ára van, és ki tudja hogy milyen ütemben fog csökkenni a nekem elfogadható szintre. Várni tudnék, de az igazat megvallva már herótom van a sok várakozástól tavaly december óta ezt csinálom. :D

    (#3277) hajtömeg Épp ezért vártam eddig, reménykedtem hogy előbb fognak megjelenni, de ez a júniusi start eléggé képen vágott engem. :W

    (#3278) wwenigma: Ez a lehetőség sem hangzik rosszul :D Ha most maradnék AM3-nál, akkor később a jelenlegi lapomat eltudnám adni, a régi proci meg jó lenne az újba is.

    Amúgy a cuccokat nagykerből kapnám, szóval eladáskor talán kisebbet is buknék rajta

    We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

Új hozzászólás Aktív témák