Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fery02

    addikt

    Köszönöm mindenkinek a linkes segítségeket, de azok az egyéb Doom guy arcok nem jönnek be, szóval ezt elvethetjük.
    Sajnálom a Lara-s dolgot is, mert az én elképzelésem az a klasszikus, első résznek az albumborítójáról lett volna közvetlen (bezzeg a jelenlegi kettő közül az egyik a rajongók körében jobban leszerepelt Angel of Darkness részhez kötődik).
    Nekem mindenképp kedves lett volna egy olyan Lara arc, de ha nem, hát nem. :/

    Akkor viszont nem menve messze el a Doom érától, az egyik kedvenc szörnyem, a Revenant is szóba jöhet.
    Itt is persze a tök pixeles eredeti sprite átalakításnak örülnék, ami gondolom akkor szintén kivitelezhetetlen, viszont a Doom 3 revenantja már ugye részletesebb modell és az is megfelelne nekem (az ahhoz való munkabarátibb képek netes keresését lehet érdemesebb rátok hagyni, ti jobban tudjátok mi a megfelelőbb forrás).

    Akár viccesebbre is lehet venni egyébként a figurát és ez a fan art is szóba jöhet tőlem ("Hell Yeah" felirat nem szükséges, de az se baj ha marad), ezen gondolom nem sok átalakítani való lenne nektek. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák