Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    válasz koxx #678 üzenetére

    Szerintem kb. ugyan azért szeretnék én is magamnak saját avatart, amiért más is. Nem azért, hogy bárki lássa (nem vagyok magamutogató típus), hanem, mert jó dolog, és tetszik. Ettől jobban érzi magát az ember, ez amolyan ego-dolog lehet. :DDD
    Ide csupán a véleményem írtam le, mert amikor megláttam, hogy milyen messze van még, akkor kicsit elkeseredtem (anno is, és most is). :O
    De nem baj, újabb cél, amit el lehet érni. Ráadásul több lehetőségem is van ;] :
    - vagy postolok "gyorsan" 1518-at,
    - vagy várok még 781 napot (2014.11.11-ig), és közben szépen lassan postolok 568-at.
    Azt hiszem ezzel matematikailag is kifejeztem, hogy véleményem szerint mi a baj a jelenlegi rendszerrel. Magamat ismerve még 2015-ben sem lesz elég postom ahhoz, hogy egyáltalán kérhessem, és akkor sem jár majd alanyi jogon, még mindig el lehetek utasítva.
    Hangsúlyozom: ez az én véleményem, és mivel ez a "laza" topik, ahol az első hozzászólás alapján véleményeket is vártatok ezt megosztottam veletek. Most legalább reagált is rá valaki, ami fontos, mert jobb úgy sírni, ha figyelnek az emberre :)
    Köszönöm, hogy leírhattam véleményem, és köszönöm, hogy választ is kaptam!
    A továbbiakban nem feszegetem a témát, mert a célom már elértem, és nem kívánok tovább játszani senki türelmével! :)

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák