Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HoTDoG

    tag

    válasz Misi1979 #9182 üzenetére

    Hacsak nem kezdek el komolyabban valamilyen grafikai/tervező munkát végezni, a 128-as SSD+külső HDD vinyó mindennapi használatra szerintem elegendő. Egy külső, otthoni vinyó egy esetleges lopás esetén még jobb is lehet.
    A méret és a súly nem mérvadó a döntésben, mindkettő könnyedén hordozható részemről. A memóriát az Air-ben is lehet bővíteni 8-ig, most olvasom. Ellenben az Air képernyője nagyobb felbontású, de a boltban egymás mellett nekem kicsit fakóbbnak tűntek a színek mint a Pro-n, pedig elvileg szebbek a színek is. Akkor csak én láttam rosszul?
    HDMI adaptert pedig mindkettőhöz külön kellene vennem, ha külső tv-re kötném.
    Nem ellenetek beszélek, csak próbálok mérlegelni, meg kíváncsi vagyok a véleményetekre ezzel kapcsolatban is. Ránézésre tényleg kevésnek tűnik az Air önálló gépnek.
    Még ami a Pro mellett szól, hogy a használt piacon 285-299 között van bontatlan EU billel a 2012-es, míg Air-ből a legolcsóbb 340 körül mozog. A saturnban a 2011-es (nem USB 3.0-s AIR, Sandy-s) Air 299, ha még megvan.
    Viszont egy 128-as SSD a pro-ba 60 körül mozog ha jól láttam.

Új hozzászólás Aktív témák