Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vasi89

    addikt

    válasz wm2 #69353 üzenetére

    a windowsos gépeket én hoztam fel de kb leírtad azt amit én nem :D

  • Gomba

    senior tag

    válasz wm2 #69353 üzenetére

    Mindenekelőtt: 1. tökéletes igazság nincsen 2. nem vagyok apple fanboy, bár tény, hogy van macbook, iphone, watch :)
    Noszóval személy szerint rengeteget szívtam windows10-zel (indexelés probléma a creators updatenél pl. stb) és sok cég van (nagy multik is stb) akik még mindig nem mertek frissíteni windows10-re. Szóval ott sem sajtból van a kerítés.

    "ám ha már ár, csak nézd meg mit kapsz hétszázért a Dell-től, és mit az Almától. ":
    Dell XPS 13 684ezerért: [link]

    Azért ezt választottam, mert kb ez van pariban a 2018-as 256GB-os touch bar i5 MBP 13-mal árban. Ránézésre ráadásul majdnem ugyanaz a proci van benne, de a Dell alap sebességen 1.6 Ghz az apple 2,3 (mindkettő quad)
    Miben ad akkor többet a Dell? Igen UHD a kijelző a Dellben. 13-on 4K biztos szép, nekem a QHD is bőven elég viszont a 2018-as MBP-ben meg 5.0 a bluetooth vs 4.2 ebben. A minidisplay és a két usb3 nekem hátrány inkább, mint előny. A touchpad fényévekre van egymástól. A Dell műanyag, a másik fém.
    Nem csak tisztán teljesítményről beszélünk, hanem a csomagról. A Dell az 5-6 évvel ezelőtti XPS-ek óta már nem tud olyan prémium minőséget adni, mint az apple.
    és a legfontosabb: nekem a 16:10 képarány alapjaiban majdnem windows laptop 15"-ös szintre emeli a használhatóságot a macbooknál (NEKEM), illetve sokkal magasabbra a 13-as 16:9-es windows notebookokhoz képest.

    [ Szerkesztve ]

    Ép hardverben ép szoftver

Új hozzászólás Aktív témák