Keresés

Hirdetés

  • Elindult a Valorant konzolos zárt tesztelése

    gp Bár a készítők bétáról beszélnek, a játékban aktívak a trófea és achievement rendszerek, lényegében a teljes kiadást kaptuk meg.

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

  • OneSport OT05 - finomhangolás

    ma Mit hiányoltunk eddig a kedvező árfekvésű kínai bringákból a leginkább? A nyomatékszenzort. A OneSport újdonsága végre megkapta ezt a megoldást.

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz pucz #8847 üzenetére

    Amikor változtattak a ranked pontozáson, akkor került bele a shitcunami. Azóta gyakorlatilag akkor élmény a játék, ha kötélidegeid vannak, és rálegyintesz mindenre.. Van akinek ez is működik, nekem pl nem. Gyakorlatilag hülyére vesz a matchmaking, és vagy agymosott társaid vannak, vagy irreálisan magasabb szintű ellenfeleid, vagy mind a kettő.

    Most visszatettem 2 hét után, miután idegből letöröltem, mondom úgy is jön az új map, hát három meccsre volt idegem, pedig valahol tényleg hiányzott.
    Amikor a Vantage kilőtt a gravity cannonból, először knockra, aztán rögtön utána ládába is tett, nyomtam egy rage quitet.
    Simán, lelkiismeret furdalás nélkül cipőzném össze a Respawnos fiúk arcát :K

Új hozzászólás Aktív témák