Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vonSux

    őstag

    válasz zsoika #1187 üzenetére

    Nem mondja meg senki, hogy milyen perifériát használj, vehetsz mindenféle átalakítót. Ettől még a többség kontrollerrel fog játszani, ki jobban, ki rosszabbul. Kényelmesen, kanapén vagy fotelban ülve, nem try hardol, hanem kikapcsolódik, és még fórumra sem írogat :D De aki csak egérrel tud fragelni, hát játszon azzal. A lőtéri kutyát nem érdekli, max néhányan csóvaljuk a fejünket. Ugyanis tök jókontrollerrel is játszami, simán megtanulható, csak nem kell előre vinnyogni, hogy nem megy. Igen, mindig más lesz, mint a bill+egér, és nem, nem csak az aim assist miatt lehet valaki ügyes vele (lásd pl a szépemlékű killzone sf multi, amiben nem volt). Én régebben elfogadtam, hogy konzolon ez a “játékszabály” cserébe azért, hogy nagyjából mindenki azonos feltételekkel játszon. Tetszett ez a filozófia. De ma már a gyártók is támogatják az átalakítókat, meg az is megér egy misét, hogy egy ps pro vs slim vagy xbox one s vs xbobox one x tulaj mennyire egyenlő fél egy multiplayer lövöldében. Szóval nem kényszerít senki semmire, a piac azon van, hogy kiszolgaljon minden igényt. Írom mindezt úgy, hogy eddigi életemben még mindig pc-n játszottam a legtöbbet. Még úgy is, hogy az utóbbi négy évben szinte csak konzolon.

Új hozzászólás Aktív témák