Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tpeti78

    senior tag

    Sziasztok!

    Kérdésem lehet láma lesz kicsit,de azért feltenném,és várom a tapasztalatokat!
    Két éve voltam már Londonban,egy nagyon tuti magyar közvetítő által.A lényeg természetesen a szállás után a kaució,és a bérleti díj bezsebelése volt,jó magyar módra.Itthon szerződést kötöttünk a kinti munkára,természetesen még a cég sem létezett.
    Minden napos ígérgetés,hogy intéznek munkát,rohangáltunk egyik agency-ből a másikba,szinte semmilyen sikerrel....Aztán pár hónap vegetálás után,sajnos haza kellett jönnöm egy családi gond miatt,és itthon ragadtam. :(

    Mostanra megint sikerült besokalnom az itthoni dolgok miatt,és újra képbe került Anglia.
    Próbálok utána olvasgatni,és persze megint arra jutok,hogy a pénzt előre elkérő közvetítőket el lehet felejteni....A barátnőm felvette a kapcsolatot az Euwork-el,jövő héten kellene menni interjúra,vidámparkos meló ügyben Pestre.Azért szúrtuk ki ezt a lehetőséget,mert ide elvileg (ha mind kettőnket felvesznek) mehetünk együtt.

    Tehát a kérdésem (végre :) ) : Tapasztalatok az Euwork-el kapcsolatban,vélemények?Kamu ez is,mint a többi több száz kis hazánkban? Vagy megbízhatóak? Esetleg valaki tud ajánlani bevált,jól működő ügynökséget,módszert?Tudom,szinte lehetetlen dolog,de szeretnék úgy menni,hogy rögtön tudjunk dolgozni,olyan feltételekkel,mint ami itthon meg volt beszélve...Várom a válaszokat,pénteken kellene mennem interjúra (az elsőre,majd utána szerdán Pestre),ezért fontos a dolog nagyon! :)

    Köszönöm előre is!

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

Új hozzászólás Aktív témák