Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eszgé100

    őstag

    válasz tpeti78 #6552 üzenetére

    google: euwork tapasztalat

    vagy egy itteni bejegyzés

    nekem konkrétan 2 céggel volt tapasztalatom, az egyik a Magyar-UK, a másik, meg a 7Stars. a 7Stars egy szlovák ügynökség volt, anyámék 200 fontot fizettek nekik, cserébe volt is munka, bár az elején nagyon döcögősen indult, és adtak "'szállást" is, jópénzért persze.
    a magyar-UK-val személyesen basztam rá, lementem hozzájuk Liverpoolból, már meg volt minden papírom, ami az itteni munkához kell, pénteken lementem "hétfőn már dolgozhatok" csábítással. kb 1,5 hetet dekkoltam ott, és töltöttem el munkakereséssel, mert egy rohadt telefon nem jött, a irodájuk száma nem volt kapcsolható, a srácé meg mindig hangpostán jelentkezett, csak az esti órákban nem. ha jót akarsz messziről elkerülöd őket, meg úgy általában a magyar agencyket, főleg ami munkát ígér szállással együtt, mert ugyan nem úgy tűnik, de abban van a biznisz, úgy meg rántanak a lakbérrel, hogy besz.rsz, a legtöbb helyen 2 hét deposit, meg 2 hét lakbér előre, aztán csak várni kell egy telefonra, ha meg nem tudsz fizetni kidobnak, aztán csinálj amit akarsz. (ezt egy itteni utcabeli mondta, ő a londoni-magyarokhoz ment felszolgálónak, 1 hónapig bírta munka nélkül...)
    ami biztosan működik, csak sajnos keveseknek adódik lehetőség rá, hogy egy ismerőshöz odamehetsz, és onnan keresel magadnak személyesen melót, ha kiszámolod, jobban jársz. nekem szerencsére ez megvolt, így most van egy teljes, meg egy part time-os melóm is. viszont annyiban biztosan könnyebb lesz, hogy itt a tavasz, mert én decemberben jöttem, és azóta semmit sem találtam, mindenhonnan elküldtek, most meg 2 hét alatt jött 2 meló is

    "-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

  • Bondi

    csendes tag

    válasz tpeti78 #6552 üzenetére

    tpeti: igen, voltak már hozzászólások róla. Ha itt fönt a keresőmezőben a „gyorskeresés itt” helyére beírod, hogy euwork, akkor kidob egy rakat hozzászólást róluk. Pozitív és negatív egyaránt van. A lényeg, hogy kapsz némi támpontot, hogy mire számíts. :)

Új hozzászólás Aktív témák