Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • siriq

    őstag

    válasz Bondi #2935 üzenetére

    Ezt a general assistant dolgot majd megkerdezem a mostani general manager-em tol hogy mit is takar ilyen munkakorben hogy mindenki lassa hogy mi is az. Mielott valaki is szolna valamit, ebben dolgozik mar jo 10 eve minimum es ert is hozza.
    szerk: o ismeri a jogi hatteret is hogy mit, kit hogyan lehet kirugni. Amugy ha jol emlekszem az elso 3rom honapban indoklasnelkul kilehet rugni az alkalmazottat(szerzodes alltal).

    [ Szerkesztve ]

    Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

  • MegalodonS

    őstag

    válasz Bondi #2935 üzenetére

    Sajnalom ami veled tortenet,sajna ez divat ma hogy lehuzzuk a masikat.!

    Azt azert nem ertem, miert nem probaltal elmenni utana Londonba es szereztel magadtol szallast es neztel volna munkat is,miert kell rogton haza menekulni ha valami nem sikerul.Mindig azt irom a forumokon inkabb kerj kolcson, es vigyel ki tobb penzt,ha esetleg egy ilyen esemeny tortenik,ha most van nallad kb 800-1000font semmi bajod nincs!

    A cegnek olyan pert akasztottam volna a nyakaba hogy becsinalt volna,eleg lett volna azt mondanod :Rendben es holnap megyek az ugyvedhez es majd o intezkedik majd mind a ceg mind a kozvetito ugyeben,utana megneztem volna az arcukat.

    En amikor kijottem nem biztam a cegben, pedig tolem nem kertek semmilyen penzt,nagyon rendesek es aranyosak voltak az ugyintezok,de meg is volt nallam Londonban berelheto lakasok cime telefonszammal,ha netan ilyen tortent volna mentem volna tovabb, de nem HAZA!En szamitasba vettem az ilyeneket is.

    Tanulsagosm lecke, a valosagrol!

  • L2Q6600

    csendes tag

    válasz Bondi #2935 üzenetére

    Erdekes, de ez a bemutatkozas dolog az en munkahelyemen se mukodik.Tobbszor is a jo "kapcsolatokkal" rendelkezo angol kollegatol tudtam meg,hogy az az uj ficko az manager.
    Viszont a jogrendszer az tenyleg mukodik itt, csak azt hiszik, hogy kulfoldi vagy es csondben elkullogsz nem fogod oket perelni.Szerintem tobbet tudnal perrel leakasztani rolluk, mint amit aldoznod kellene ra, itt meg a lelki serulesedet is kifizetik.
    Sokszor kihasznaljak a kelet europaiakat, mert azt latjak, hogy dolgozunk mint az allat, tulorazunk, fontos nekunk a melo.Hat akkor mivel lehet ravenni minket a tobb munkara:
    ereztetik velunk,hogy nem vagyunk fontosak.Az angol legyint egyet, bejelenti,hogy kilep es kap egy magasabb poziciot.
    Ket angol fajta van: egyik aki felfogja,hogy szukseg van rank, mert az angolok azt a munkat eppen nem szeretik csinalni, es ugy tunik szeret minket.A masik csak lenez es utal minket. Aki azzal kezdi,hogy honnet jottem es elmondja a hatezer eves trefat: ehes vagy? Na az a 2-es csoport es en is ugy viselkedek vele.
    Egy szoval ha tudod,hogy Te nem hibaztal akkor ne szaladj haza, hanem harcolj az igazadert.
    Harcos nemzet vagyunk!!!! ;]

    Asus P5e, Q6600, 2x1Gb Corsair Xms2 DHX, 2x 400Gb WD SataII HDD, Evga 8800 Gts 320Mb, Thermaltake Armor Lcs (VE2000BWS), Thermaltake 700w tap

  • Kegab

    csendes tag

    válasz Bondi #2935 üzenetére

    Szomorú, ami veletek történt. A dühítő pedig az, hogy ezek a mocskok továbbra is büntetlenül hirdethetnek pl. itt

    "Külföldi munka
    Több pénzt szeretnél keresni? Mi segítünk neked! Külföldi munkák, több területen. Keresünk gondozót, vendéglátóst, sofőrt, húsüzembe segédmunkást..."
    és ki tudja hány embert fognak még lehúzni... :(

    [ Szerkesztve ]

  • Balinov

    félisten

    válasz Bondi #2935 üzenetére

    Bondi,de jó,hgoy belinkelted ezt annó, irányiroszág.com-on egy pár rajtuk keresztül "akar" kimenni IRL-be.. :R

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

  • Bondi

    csendes tag

    válasz Bondi #2935 üzenetére

    (Ismét egy átvett hozzászólás egy másik fórumról – válaszként az általam itt is idézett hozzászólásra az EUWORK kapcsán. A tisztesség kedvéért.)

    Férjemmel együtt pincérkedünk Strathpefferben, a Highland Hotelben. Ez ugyanaz a hotel, ahonnan az előző névtelen hozzászóló jött el. Bár még előtte nem csináltunk hasonlót, szinte egy nap alatt bele kellett tanulni a felszolgálásba, mert itt mindenki teljes értékű munkaerőként tevékenykedik, nem csupán segítőként. Így az alapvető angol tudás is hamar rögzült! Reggelente kb. 3 -4 órát dolgozunk, reggeliztetünk, általában 8:15-től, vagy 6:00-tól, esténként kb. ugyanennyit a vacsoránál, de azt megállás nélkül.

    A munkáltatóval semmi problémánk sincs, sőt a vezető nagyon segítőkész, továbbá mindig pontosan fizetnek (hetente).

    A munkatársak ugyanúgy "hajtanak", mint mindenki munkaidőben. Itt leginkább lettek, litvánok és lengyelek dolgoznak, de van egy mexikói srác is. A vezetőség persze skótokból áll.

    A szerződésünk mindenben megfelelt a várakozásainknak, annyiban módosult, hogy nem fél, hanem egy évre szerződtek velünk.

    Az EUWORK segítségét nagyon köszönjük, üdvözlettel: Vivien

Új hozzászólás Aktív témák