Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alvin_ti4200

    félisten

    válasz tildy #27461 üzenetére

    Nem Canary Wharfon fogok dolgozni, hanem Southwarkon, CW-n, illetve közvetlen közelében csak lakni szeretnék a felhőkarcolók miatt :) Pont tegnap éjjel jöttem haza, úgy döntöttem, hogy kiugrok két napra (péntek-szombat), miután sikerült leszerveznem sok logisztikával viewing-okat két ügynökkel is. Eleve csodának tartottam, hogy el tudtam idáig jutni Budapestről, de sejtettem, mik azok a kulcs információk, amik mindenképpen fontosak és érdekesek lehetnek nekik :K

    Pénteken a London City Island-en kezdtem, ami gyakorlatilag az általad is említett Canning Town megállónál van. Már adják át a lakásokat ott és megnéztem egy demóként használt 18-dik emeleti stúdiót, ami nyugat Londonra (köztük Canary Wharfra) nézett és eléggé lenyűgözött, bár hozzá kell tenni, hogy én ekkor még mindig nem jártam CW-n, szóval nem volt nehéz dolguk :) Ami viszont kiadó lenne, az a mellette/mögötte lévő épület 22-dik emeletén lévő stúdió, ugyanolyan elrendezéssel, kilátással és bútorokkal. Tettem is egy ajánlatot, amit végül elfogadtak nagyon minimális módosítást követően (350 per hét), erre várják azóta a holding fee beérkezését meg ilyesmi.

    Még aznap délután találkoztam ugyanakkor egy másik ügynökkel, aki autóval elvitt megmutatni öt lakást. Közülük egy konkrétan Canary Wharfon volt (technikailag délre párszáz méterre) és bár a macskaszag miatt annyira nem voltam elájulva tőle belül (nyilván meg fogják oldani), viszont ez már egy hálós, sokkal nagyobb (34 vs. 51 nm) és ami Manhattan rajongóként a legfontosabb: bámulatos a kilátás az erkélyről. Egy kicsit kilóg az általam tervezett büdzséből már, ezért egy kemény ajánlatot (430-ért hirdetik, én mondtam egy 390-et) tettem rá ma, kíváncsi leszek, mennyit kell rajta korrigálni, de egyértelműen ez áll a szívemhez közel, plusz minden szempontból praktikusabb (lenne hely rendes íróasztalnak, jöhetnének több napra barátok, család, akármi). Sok minden van a közelben sétatávolságra, jó illata van a Temzének és a sirályok is jópofák (ez nyilván nem annyira szempont) :) Ami necces, hogy ez nem költözhető azonnal, szeptember 19-ig kellene várnom vele, így három hétre kerítenem kellene egy szállást hozzá, ami megint egy rakás pénz, de még ezzel együtt is kéne.

    Megjegyzés: a szuper széleslátószögűeknél a dolgok közelebb vannak a valóságban, mint a képeken.

Új hozzászólás Aktív témák