Hirdetés

Hirdetés

  • E61 blog 2. rész

    lo [Előző rész]Folytatnám a történetét a E61-nek. A sztereotípiákkal ellentétben még nem kerültem anyagi csődbe, és nem...

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    na, csakhogy legyen Ír kontrasztja is a vissza-visszatero UK szamlanyitasos mizerianak. Asszonyka uj munkahelyen kezd 1-2 heten belul, mondta, jo lenne egy sajat bankszamla, sajat nevre szolo paypassos visa debittel. Nosza, AIB bank, ott van an en personal +saving accountom majd 7 eve, o fizuja is odament mig jermek elott dolgozott. AIB.ie, passport + proof of address, ennyi. Megfelelo okiratokkal felszerelkezve tegnap beslattyogtunk a szamlavezeto fiokomba, ugyintezo csaj nagyon kedvesen atnezte, azt mondja, ez tobb, mint eleg, de hogy van-e appointmentunk. Mondom mifaszom? Az minek? Hat,hogy a fiokok tobbsegebe appointtal megy a szamlanyitas. Mondom jo, 2008-ba csak besetaltam, es megvolt. Halistennek, szomszed elovarosban van szombaton is nyitvatarto fiok, ott walk-in rendszerben lehet...

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák