Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    addikt

    válasz Kasya #35913 üzenetére

    Nem anomália, szerintem szándékos. így tudod kb. egy szintre hozni egy idő után az összes épületet, hogy ne csak a legutolsó termeljen valamirevaló pénzt.
    Mondjuk ha a capo szintjét hozzáhúzod, az jókorát dob rajta.
    de quest is van rá hogy ezeket az épületeket húzd fel 2500-ig. Megy sorba végig amíg bírod idővel és pénzzel.
    Discordon taktikára még azt a javaslatot kaptam az eventre hogy a bal alsó épületet kezdjem húzni miután az utolsót is automatizáltam, és már lassú a fejlesztés. Az a kidnapping.
    Én szerintem a javaslat ellenére az azt követő "bordélyt" fogom húzni, mert a business típusú épületekre a tricks-ek 49152x-es szorzót adnak ellenben a strength power típusra csak 12288-at. Az azért jelentős különbség. Hál istennek a legerősebb épület a lotto center is business típus. Lehet nekem azért nem is versenyezhet egyenlőre egyik épület sem vele, de egy jobb pörgetéssel 17 tricks lap is kijöhet, még ez változhat az event végéig.
    Most 9.vagyok. Kellett hozzá hogy az elmúlt 2 napban szinte állandóan a kezemben tudott lenni a telefon.

    [ Szerkesztve ]

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák