Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csabex

    őstag

    válasz Zizi123 #3585 üzenetére

    Ha egyszer nincs tapasztalata senkinek, akkor mégis hogyan vársz választ? Ha nem tudok állást foglalni, akkor én kihagyom a kérdést, mert hátha valaki más tud rá választ. Nem szoktam jópofizásból valamit írni, mert lehet hülyeséget írok és annak meg nincs nagy értelme. Visszanéztem a hsz-eid (amelynek fele az utóbbi 2 napban való kiakadásod) és én segítettem neked pl. a kóddal, de erre az MCU-s hsz.-re nem tudtam érdemben választ ezért nem is válaszoltam...
    Nincsen itt semmi spirál. Épp a tegnap válaszoltam Dluinet topiktársnak egy NEM PX6-RA, hogy ha megelégszik a gyári alap tudásával, akkor jó lehet, ezt láttad?
    Aki mer mást venni avval sincs semmi gond, mert ha valaki tud, akkor segít neki, viszont azt nem várhatod el, hogy "tapasztalat szerzés" címszó alatt legyen ajánlva egy ismeretlen eszköz, mert utána meg ha megadja magát, akkor jön az újjal mutogatás, hogy te ajánlottad. Jóba vagyok magammal annyira, hogy tudatosan és ismeretekre alapozva ajánlgassak hidd el, szóval nem vagyok a saját magam ellensége.
    Persze, hogy hiányzik a réteg, ha egyszer lutri az olyan eszköz amiről semmit nem tudsz még xda-ról sem, de ha te ennyire a szíveden viseled ezeket, akkor miért nem nézel utánuk és dobj be egy jó hsz-t amelyben felsorolsz előnyöket - hátrányokat, illetve ajánlsz eszközöket pl. "Van élet PX6 mellett is" címszóval :D

    "The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

Új hozzászólás Aktív témák